01

Genel

Anadolu İplik, 1940’lara dayanan geçmişi ve 2000’li yılların başlarında başlayıp günümüzde halen devam etmekte olan esaslı sanayi yatırımı hamleleri ile gerek ülkemizde gerekse de uluslarası arenada tekstil alanındaki en büyük oyunculardan bir tanesi konumunda olup, hali hazırda üretim faaliyetlerine Çerkezköy bölgesinde 80.000 m2 alana kurulu bulunan tesisilerinde devam etmektedir. Firma, her geçen gün yatay ve dikey büyümesine devam etmektedir.
Firma tüm üretim faaliyetlerini; Avrupa’nın sektörde lider makina üreticileri olan Rieter ve Barmag teknolojilerini kullanarak gerçekleştirmekte olup, böylelikle dünyadaki tüm üreticiler ile kalite, fiyat ve sürdürülebilirlik anlamında rahatlıkla rekabet edebilir konumda olup, bu avantajları sayesinde aranan ve talep gören bir marka haline gelmiştir.

02

Misyon & Vizyon

Misyonumuz, müşteri memnuniyetini, ürün kalitesini ve sosyal sorumluluğu ön planda tutarken müşteri beklentilerini karşılamak ve pazarın değişen talep ve tercihlerine hızlı tepki vermek;
Dünya çapında bir tekstil oyuncusu haline gelerek ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak ve dünyayı bizler ve sevdiklerimiz için daha yaşanabilir hale getirmek; ayrıca etik standartlarımıza ve politikalarımıza uygun olarak dürüst ve şeffaf bir yaklaşımla çalışmak ve her göreve şevk, heyecan ve kararlılıkla yaklaşmaktır.

Vizyonumuz, toplum için temel değerlerin yaratılmasına önem veren tam entegre bir üretici olmaktır.
Aktif yatırım görüşümüzden, girişimci ruhumuza bağlılığımızdan ve fedakâr yaklaşımımızdan asla çekinmeden, müşterilerimize ve dünyaya fayda sağlayan daha iyi mal ve hizmetler sunmak için sürekli çaba göstereceğiz.

03

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirliğe adanmış bir operasyon birimi
Grup içi ve dışı sürdürülebilirlik ilkeleri, düşük etkili veya yenilenebilir enerjilerin kullanımı ve enerji tasarrufu, geri dönüştürülmüş malzemelerin kullanımı
  • Hidro Elektrik Santrali
  • Trijenerasyon Tesisi
  • Geri Dönüşüm Tesisi

04

Sayılarla Biz

0
0
0